Hoppa till sidans innehåll

Vill du ha mer information om produkterna, göra en beställning eller fråga mer om industriella biprodukter? Är du intresserad av Soilfood som arbetsgivare? Kontakta oss eller lämna en kontaktbegäran.

Sonja Ahvenainen är Soilfoods chef, kvalitet och internationella verksamheten.

Sonja Ahvenainen

Kvalitetschef samt ansvarig för den internationella verksamheten

+358 40 709 1880 sonja.ahvenainen@soilfood.fi
Eljas Jokinen är Soilfoods verkställande direktör.

Eljas Jokinen

Verkställande direktör

+358 40 703 1442 eljas.jokinen@soilfood.fi
Olli Lehtovaara är Soilfoods direktör för industriella tjänster.

Olli Lehtovaara

Ansvarig Industriella Tjänster

+358 40 068 2571 olli.lehtovaara@soilfood.fi
Ossi Kinnunen är Soilfoods produktutvecklingschef.

Ossi Kinnunen

Utvecklingschef

+ 358 40 051 6929 ossi.kinnunen@soilfood.fi
Sampo Järnefelt är Soilfoods direktör för jordbruksförsäljning.

Sampo Järnefelt

Försäljningschef, Jordbruk

+358 40 148 3545 sampo.jarnefelt@soilfood.fi
Eetu Virtanen är Soilfoods forskningschef.

Eetu Virtanen

Forskningschef

+358 40 834 3699 eetu.virtanen@soilfood.fi
Mari Jokinen är Soilfoods direktör, marknadsföring och kommunikation.

Mari Jokinen

Marknadschef

+358 50 3170 316 mari.jokinen@soilfood.fi

Kontaktformulär

Är du intresserad av samarbete eller våra produkter? Lämna en begäran om att bli kontaktad.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Soilfood Oy

Tammelan puistokatu 21
33500 Tampere
Finland
soilfood@soilfood.fi
+358 400 230 730

Cultivator 1
Viikinkaari 6
00790 Helsinki
Finland