Hoppa till sidans innehåll

Vill du ha mer information om produkterna, göra en beställning eller fråga mer om industriella biprodukter? Är du intresserad av Soilfood som arbetsgivare? Kontakta oss eller lämna en kontaktbegäran.

Ingrid Bechtel

Country Manager

+46 703 118 199 ingrid.bechtel@soilfood.se

Eljas Jokinen

Verkställande direktör

+358 40 703 1442 eljas.jokinen@soilfood.fi

Olli Lehtovaara

Ansvarig Industriella Tjänster

+358 40 068 2571 olli.lehtovaara@soilfood.fi

Sonja Ahvenainen

Kvalitetschef samt ansvarig för den internationella verksamheten

+358 40 709 1880 sonja.ahvenainen@soilfood.fi

Ossi Kinnunen

Utvecklingschef

+ 358 40 051 6929 ossi.kinnunen@soilfood.fi

Sampo Järnefelt

Försäljningschef, Jordbruk

+358 40 148 3545 sampo.jarnefelt@soilfood.fi

Mari Jokinen

Marknadschef

+358 50 3170 316 mari.jokinen@soilfood.fi

Eetu Virtanen

Forskningschef

+358 40 834 3699 eetu.virtanen@soilfood.fi

Kontaktformulär

Är du intresserad av samarbete eller våra produkter? Lämna en begäran om att bli kontaktad.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Soilfood Oy

Tammelan puistokatu 21
33500 Tampere
Finland
soilfood@soilfood.fi
+358 400 230 730

Cultivator 1
Viikinkaari 6
00790 Helsinki
Finland