fbpx
Hoppa till sidans innehåll

Vill du ha mer information om produkterna, göra en beställning eller fråga mer om industriella biprodukter? Är du intresserad av Soilfood som arbetsgivare?

Maila eller ring oss på telefon 011-711 33! Det går också bra att använda kontaktformuläret nedan.

Soilfood Ola Hertz

Ola Hertz

Produktions- och försäljningschef för lantbruksprodukter

+46 706 874 007 ola.hertz@soilfood.se
Robert Roos

Robert Roos

Försäljningschef mot industrin

+46 76 233 0972 robert.roos@soilfood.se
Mattias Gustafsson

Mattias Gustafsson

CEO, Soilfood Sweden Ab

+46 706 874 111 mattias.gustafsson@soilfood.se
Fredrik Kemperyd, Soilfood

Fredrik Kemperyd

Försäljning lantbruksprodukter

+46 706 874 066 fredrik.kemperyd@soilfood.se

Eljas Jokinen

Koncernchef Soilfood Group

eljas.jokinen@soilfood.fi

Olli Lehtovaara

Chef forskning & utveckling

olli.lehtovaara@soilfood.fi

Mari Jokinen

Chef kommunikation & digitalisering

mari.jokinen@soilfood.fi

Kontaktformulär

Är du intresserad av samarbete eller våra produkter? Lämna en begäran om att bli kontaktad.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Soilfood Ab

Drivågatan 11

343 32  Älmhult

011-71133